O nas

neptun

Jesteśmy firmą założoną kilka lat temu przez grono przyjaciół.

Każdy z nas wniósł doświadczenie i ciekawe pomysły z różnych dziedzin życia i biznesu, mających wiele wspólnych cech, ale przede wszystkim związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

Jako zgrany zespół wspólnymi siłami pracujemy na rozwój naszej firmy oraz osiąganie coraz ambitniejszych celów biznesowych i spełnienie zawodowe każdego z nas.

Staramy się, by nasze działania i zastosowane rozwiązania, zawsze zmierzały ku nadrzędnemu celowi, czyli poprawie bezpieczeństwa na drogach.

Początki były trudne, ale na szczęście rozpoczęliśmy od współpracy z istniejącymi już na firmami na rynku, jako ich partnerzy lub podwykonawcy. Tym sposobem jeszcze lepiej poznaliśmy polski i zagraniczny rynek oraz zdobyliśmy bezcenne doświadczenie.

Jako partnerzy współpracujących z nami firm, na przełomie marca i kwietnia 2014r. uczestniczyliśmy w międzynarodowych targach branżowych dla przemysłu drogowego i transportowego INTERTRAFFIC w Amsterdamie.

Wspólnie zaprezentowaliśmy tam urządzenia, które obecnie wykorzystywane są w budowanych przez nas inteligentnych systemach transportowych oraz systemach kontroli ruchu drogowego.

Z ogromnym zainteresowaniem na targach, zwłaszcza potencjalnych kontrahentów zagranicznych spotkała się nasza oferta inżynierii finansowej, służąca finansowaniu instalacji ITS. Dzięki oferowanemu przez nas systemowi finansowania inwestycji, nawet przy bardzo małych budżetach, samorządy są w stanie budować efektywne systemy.

Wszystkie podejmowane przez nas działania oraz kierunki rozwoju, jakie sobie założyliśmy na najbliższe lata mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zapraszamy do współpracy.