DUORS sp. z o.o. uczestnikiem programu „OTWARTA FIRMA” !!!

DUORS sp. z o.o. uczestnikiem programu „OTWARTA FIRMA” !!!

logo

W czwartym kwartale 2015 roku po raz ósmy, został zorganizowany w Polsce Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, obchodzony jednocześnie w 143 krajach świata. Jego celem jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zaprasza uczniów, nauczycieli i przedsiębiorców do udziału w programie Otwarta firma. Dla przedsiębiorstwa to wspaniała okazja do nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym, szkoła natomiast otrzymuje możliwość wzbogacenia tradycyjnej lekcji o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do planowania dalszej edukacji, czy świadomego uczestnictwa w życiu gospodarczym.

Firma Duors sp. z o.o. została zaproszona przez Szkołę Podstawową w Kolonii. Na zajęciach z najmłodszymi przedstawiono podstawy naszej działalności. Uczniowie mieli okazję zobaczyć z bliska fotoradar, a także poznać zasadę jego działania. Przeprowadzone zostały różnego rodzaju konkursy, w których dzieci, między innymi, mogły wykazać się znajomością podstawowych zagadnień z zakresu bezpieczeństwa. Nad prawidłowym przekazaniem wiedzy, czuwał funkcjonariusz Straży Miejskiej z Gdańska. Firma Duors serdecznie dziękuje nie tylko za samo zaproszenie, ale również za mile spędzony czas i możliwość ufundowania nagród za udział dzieci w konkursach.